Wie jarig is… trakteert! (WINACTIE)
Feest(je)! Want ik ben jarig. Vandaag. Woe-hoe! 37 jaar alweer. En dat moet gevierd worden!
Nu vier ik dat graag met jullie, want dankzij jullie word ik elke dag weer blij dat mijn verhalen iets mogen betekenen (dat zie ik aan de statistieken van mijn blog, haha). En… mijn grootste passie is schrijven en dat blijf ik het liefst nog zo lang mogelijk doen.
Dus, wie jarig is… trakteert. Daarom heb ik een leuke winactie voor jullie.
Winactie
Wil jij binnenkort een avondje uit? Met een goede film, een flinke bak popcorn en een lekker drankje? Natuurlijk met z’n tweeën, want geluk vermenigvuldigt zich als je het deelt!
Beantwoord dan deze simpele vraag hieronder in de reacties:
Kijk je tot nu toe gelukkig terug op je leven? En wat is nu nog je grote droom – je ‘bucketlist-thing’?
Onder alle reacties verloot ik 2x een Nationale Bioscoopbon (t.w.v. € 25,00). Dus: twee bioscoopbonnen voor jou, om te winnen, met een totaalwaarde van € 50,00.
De winnaar maak ik op dinsdag 28 januari om 12.00 uur bekend in deze blogpost. En de winnaar krijgt een persoonlijke e-mail van mij.
*Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.
Ik ben gezond en dat is het grootste geluk. Ook mijn dierbaren zijn gezond dus meer heb ik niet te wensen. Misschien ooit nog eens ballonvaren in Cappedocië
Had nog nooit eerder gezien dat je schreef. Leuk om hier terecht te komen en je stukken te lezen. Mijn leven heeft moeilijke periodes gekend maar ben echt heel erg mooi terecht gekomen. Heb een prachtig gezin. Ik kijk er dus goed op terug. Soms moet je zware stormen meemaken om bij een gelukkig eiland terecht te komen. Mijn bucketlist ding is dan eigenlijk of met mijn gezin op safari in Zuid-Afrika en/of een geweldige trip door Azië. Ik ben gek op cultuur en de tempels zijn daar geweldig om te bezoeken.
Ik mag wel zeggen dat ik tot nu toe gelukkig terug kijk op mijn leven. Heb eigenlijk alles gedaan wat ik wilde, heb wel mijn moeder te vroeg af moeten geven maar dat heeft inmiddels ook een plekje gekregen. Ik ben niet zo van het hele grote dromen maar als ik dan toch nog iets zou mogen doen en het geld is er voor dan zou ik graag op bezoek gaan bij mijn peetoom Wim en tante Thea in Kanab USA. Zij wonen daar al zon 30 jaar en hebben er een vakantiepark. Wat zou het geweldig zijn om hun nog eens te mogen zien.
Ik ben tevreden met mijn leven. Heb leuk werk in de gehandicaptenzorg en doe daarnaast veel leuke dingen met de fam en vriendinnen. Sport veel en maak mooie lange reizen wat ik nog veel hoop te kunnen doen. Het enige wat is ik nog zou willen is een leuke man die reizen ook leuk vind om het samen met hem toe doen. Maar zo niet ik ga toch lekker op reis en leuke dingen doen.😀 en jij gefeliciteerd met je verjaardag 🎂🎊
Heb een mooi leven achter me met leuke en mooie herinneringen! En 2 hele lieve zoons! En al wat mooie reizen mogen maken.. Momenteel is mijn mag erg ziek. dus ligt alles even op zijn kop hopelijk kunnen we weer snel alles positief bekijken en leuke momenten maken met het gezin. We zouden nu al blij zijn met een bioscoop uitje met het gezin! We gaan duimen zodat weer even wat leuks hebben om naar uit te kijken!
Proficiat MERIN, wat leuk dat je met een Egyptenaar samen bent😉. Egypte is een prachtig land waar ik al veel over gehoord heb van 1 van onze 4 kinderen. Waar ik met mijn lieve man (in December helaas snel overleden door uitgezaaide longkanker) nog eens graag naartoe had gewild… 😭 daarom doe ik nu mee voor deze prijs zodat ik met een van hen naar de biscoop kan… 📽
Zeker, mijn grote droom ineens lange reis maken met mijn gezin
Hartelijk gefeliciteerd 🥳 Ondanks mijn chronische ziekte kijk ik terug op een gelukkig leven want geluk zit in de kleine dingen. M’n kinderen zijn gezond en sinds afgelopen jaar lijkt m’n conditie beter te worden en zijn we zelfs naar het pannenkoekenhuis gefietst. Dit jaar staat er weer veel leuks op de planning dus ons doel is om op de fiets te gaan naar een dorp verderop voor een ijsje. Voor velen vanzelfsprekend, voor ons niet maar niet onmogelijk 💪🔥
Van harte gefeliciteerd! Wat een leuke actie. Wat zou het leuk zijn om een leuke film te gaan zien met mijn kinderen.